Ponuka práce

Koordinátor nových zamestnancov

Nemecko
postavy2

Opis pracovného miesta

Hľadáme motivovaných zamestnacov na nové projekty v Nemecku na pozíciu koordinátor zamestnancov. Nemecká pracovná zmluva priamo u zamestnávateľa – trvalý pracovný pomer.

Náplň práce: koordinácia nových zamestnancov na nových pracovných projektoch po celom Nemecku (väčšinou pracovníci do skladov, jednoduché práce), uvítanie slovenských pracovníkov, ich ubytovanie, predstavenie miesta výkonu práce, vysvetlenie náplne práce, používanie vstupných kariet a podobne, nastavenie pracovných zmien podľa potreby daného projektu a celková koordinácia a prehľad o stavoch pracovníkov na danom projekte, komunikácia so zamestnancami.

Podmienky

Pracovná doba: flexibilná – podľa potreby

Pracovné dni: 5 – 6 dní v týždni

Zmeny:

Mzda: od 1.700 eur v ČISTOM mesačne

Služobné auto, telefón a ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

komunikatívnosť

flexibilita

vodičský preukaz

nemecký jazyk na úrovni B2

príjemné vystupovanie

skúsenosť s koordinovaním zamestnancov je vítaná

Možný nástup

Okamžite

Zaujala Vás

táto pracovná ponuka?

Zanechajte nám správu.