Ponuka práce

Vodič kamiónu C+E

Senec, Slovensko
kabinenschlafverbot-fuer-lkw-fahrer-monteurzimmer-bieten-alternativen_lkw-fahrer-zufrieden_849x566

Opis pracovného miesta

Personálna agentúra JOBCHECK hľadá pre klienta – medzinárodnú prepravnú spoločnosť, vodičov kamiónu na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú.

Cesty Rakúsko, Francúzsko a Belgicko. Ťahač + náves (plachtový/frigo) alebo jumbo súprava. Vozidlá Scania v plnej výbave s chladničkou. Striedanie a nástup na kamión v Senci, turnus podľa výberu 3+1, 4+1, 6+2, 12+4 prípadne dohodou.

 

Podmienky

Pracovná doba: 

Pracovné dni: turnusovo 3+1, 4+1, 6+2, alebo 12+4

Zmeny:

Mzda: 2.600 – 2.800 eur v ČISTOM (hrubý mesačný príjem 1400 eur + príplatky za sviatky, nočnú prácu a prácu v nedeľu, diéty a cestovné náhrady za každý deň vrátane víkendov a sviatkov vo výške 51 eur, príplatok pri dosiahnutí a udržaní optimálneho štýlu jazdy, turnusový bonus v prípade dlhšieho turnusu)

Benefity: poistenie zodpovednosti za škodu vodiča plne hradené firmou, preplácanie KKV karty, Tacho karty, ADR kurzu, zdravotné a psycho testy, platový rast podľa odpracovaných rokov, zabezpečenie dopravy zo sídla spoločnosti domov a späť v prípade potreby, vozidlá Scania v kompletnej výbave vybavené chladničkami klímou a kúrením, každoročná obnova vozového parku, plne zabezpečený servis vlastným autorizovaným servisom, firemné palivové karty, automatické platenie mýta, pravidelné školenia, parkovanie súkromného auta v stráženom areáli zamestnávateľa v Senci, k dispozícii oddychová miestnosť a sociálne zariadenie, sprchy a práčky v sídle spoločnosti, stabilná práca vo finančne silnej spoločnosti, výplata pravidelne v dohodnutom termíne 3x mesačne, čerpanie 45 hodinových odpočinkov vo vopred zarezervovanom hoteli alebo doma

 

Požiadavky na zamestnanca

Vodičský preukaz C+E

 

Možný nástup

Dohodou

 

Zaujala Vás

táto pracovná ponuka?

Zanechajte nám správu.