JOB? - CHECK!

Pracovná agentúra JOBCHECK

ponúka sprostredkovanie práce pre uchádzačov na jednej strane, ako aj sprostredkovanie pracovnej sily pre firmy na strane druhej, to znamená, že vystupuje ako oporný pilier medzi zamestnávateľmi a uchádzačmi o zamestnanie.

Pre uchádzačov

NEHĽADAJ! - BUĎ OBJAVENÝ!
Pracovná agentúra JOBCHECK sa špecializuje na priame sprostredkovanie práce v zahraničí, hlavne na nemeckom a rakúskom trhu, ako aj na slovenskom trhu, výhradne u overených zamestnávateľov s dlhoročnou tradíciou, čo znamená, že uchádzač podpisuje pracovnú zmluvu bez rizika a priamo so zamestnávateľom. Sprostredkovanie práce je pre uchádzačov bezplatné a zahŕňa vypracovanie ponuky, komunikáciu s potenciálnym zamestnávateľom, dohodnutie všetkých potrebných náležitostí až po podpis zmluvy. JOBCHECK ponúka sprostredkovanie rôznych pracovných ponúk pre rôzne skupiny uchádzačov, od sezónnej práce až po trvalý pracovný pomer, od študentov až po odborníkov v rôznych oboroch.
Chcem ponuku

Pre zamestnávateľov

Hľadáte nových zamestnancov ? 
Pre firmy ponúka pracovná agentúra JOBCHECK veľmi efektívny nástroj hľadania nových pracovných síl, ktorý je známy aj pod názvom personal recruiting, čo znamená, že sprostredkovateľ hľadá pomocou aktívnych nástrojov uchádzačov o prácu, vyhovujúcich kritériam požadovaného profilu zamestnanca. Pre firmu to znamená ušetrené množstvo práce a drahocenného času hľadaním a výberom nového zamestnanca. Sprostredkovanie sa uskutočňuje za vopred dohodnutých podmienok a provízia je vyplácana iba v prípade úspešného uzatvorenia pracovného pomeru, proces hľadania je aj pre firmy bezplatný. Kontaktný formulár je nezáväzný.
Hľadám zamestnanca

Poradenské služby 

Personálna agentúra JOBCHECK neponúka len pracovné príležitosti, ale aj doplnkové služby ako poradenstvo v oblasti pracovného trhu, práca/život v zahraničí, vrátenie daní zo zahraničia, zahraničné formuláre/dokumenty, postup na úradoch, pomoc pri hľadaní ubytovania a mnoho iných rád či trikov overených osobnými dlhoročnými skúsenosťami s prácou v zahraničí.

vrátenie daní zo zahraničia

 

spracovanie daňového priznania DE, AT

 

vypĺňanie úradných tlačív a formulárov DE, AT

 

vybavovanie žiadostí DE, AT

 

vyhotovenie životopisov v nemeckom jazyku

 

rodinné dávky DE, AT

 

vybavenie formulára PD U1 z Nemecka a Rakúska za účelom poberania dávky v nezamestnanosti

 

Navštívte nás v našej kancelárii v Starej Ľubovni a nechajte si odborne poradiť!

Zo sveta,
fakty a informácie

11. januára 2021
Práca v zahraničí

Každý z nás pozná vo svojom blízkom okolí niekoho, kto v zahraničí pracuje. V dnešnej dobe to nie je nič výnimočné, trhy v EÚ sú otvorené, možnosť cestovať a pracovať takmer neobmedzená. Európsky trh sa neustále rozvíja a pracovné príležitosti sa tak stávajú stále dostupnejšie. Povedzme si to na rovinu - asi každý z nás […]

Read More
Všetky články

O nás

Personálna agentúra JOBCHECK vznikla na základe vízie nového, moderného trhu práce, ktorý je založený na flexibilite a rotácii ľudských zdrojov. Ako firma špecializujúca sa v oblasti personálneho manažmentu sme si vedomí bohatstva, ktoré ponúkajú kvalitný zamestnanci pre spoločnosť, preto ku každej požiadavke pristupujeme individuálne, s cieľom ponúknuť spoločnosti ten najkvalitnejší kapitál vo forme nových zamestnancov. Rovnako je pre nás dôležité, v každom záujemcovy o zamestnanie objaviť jeho potenciál a s ohľadom na odbornú spôsobilosť a skúsenosti vyskladať tú správnu ponuku pracovnej príležitosti. Pre dosiahnutie čo najvyššej spokojnosti na oboch stranách je nevyhnutné brať ohľad na všetky tieto aspekty, ktoré sú pre nás základom každého riešenia.

Tešíme sa na našu spoluprácu!

Kontakt

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

  Kde nás nájdete?
  HLAVNÁ KANCELÁRIA
  Dom služieb Stará Ľubovňa
  1.poschodie, č.dverí 219

  Levočská 337/3
  06401 
  Stará Ľubovňa
  PODROBNOSTI O FIRME
  Jobcheck, s.r.o.

  IČO: 53136276
  DIČ: 2121289654
  IČ DPH: SK2121289654
  MARKETING MANAGER
  Ing. Peter Reistetter

  +421 918 540 042

   

  @2021 Jobcheck.sk •  Všetky práva vyhradené
  phone-handsetcheckmark-circlechevron-down-circle